پایگاه مقاومت بسیج حضرت محمد رسول الله(ص)
 
پنجشنبه 02 اسفند 1397 -

رای به سایت :
19
محبوب
صفحه نخست ›› سایر محتوای فرهنگی ›› حوزه مقاومت بسیج 470 ایران خودرو ›› پایگاه مقاومت بسیج حضرت محمد رسول الله(ص)
1
محبوب  
رای به خبر :
جانبازان ساپکو سرمایه های این سازمان هستند
قدردانی از جانبازان ساپکو به مناسبت میلاد حضرت ابالفضل العباس علیه السلام.

جانبازان ساپکو سرمایه های این سازمان هستند

مدیرعامل ساپکو در نشستی که به بهانه بزرگداشت مقام جانبازان دفاع مقدس برگزار شد، تلاش آنها را در سنگر تولید و صنعت ستود.
calendar
تاریخ : 1397/02/05 - 09:59

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج حضرت محمد رسول الله(ص) ساپکو  حوزه مقاومت بسیج 470 ایران خودرو  سازمان بسیج کارگری ،  دکتر نجاری در نشستی دوستانه و صمیمی که با حضور جمعی از جانبازان شاغل در سازمان و در جمع قائم مقام، معاونان و مدیران برگزار شد، ضمن تبریک اعیاد مبارک شعبانیه و ولادت حضرت ابوالفضل (ع) اظهار داشت: جانبازان سمبل استقامت و از خودگذشتگی و سرمایه های هر سازمانی هستند که می توانند سرمشق دیگران قرار گیرند چرا که بالاتر از سلامتی که در سبد اخلاص گذاشته اند، چیزی نیست و این شایسته تقدیر است.

در ادامه این مراسم، مهندس خاتمی قائم مقام مدیر عامل ساپکو جانبازی را ابتلا و امتحان دائمی جانبازان دفاع مقدس دانست و آنان را هادی و سرمشق کارکنان در سازمان عنوان کرد.

این مراسم با صحبت ها و بیان برخی مشکلات جانبازان حاضر در نشست ادامه یافت و با اهدای لوح تقدیر از سوی مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو و همچنین مدیرعامل ساپکو به کار خود پایان داد.

سالروز خجسته میلاد حضرت ابوالفضل عباس (ع)، حماسه آفرین دشت کربلا بنام روز جانباز نامیده شده است. جانبازانی که حکایت شگفت آفرینی آنها در میدان های عرفان و حماسه جاودانه است. در روایت ها آمده است که: خداوند را دوستانی است که همواره در اجتماع و در بین مردم، بی هیچ لاف و گزافی به زندگی و عبادت مشغولند، بی آنکه نامشان برجسته تر از نام های دیگران، بر سر زبان ها باشد آنان ناشناخته برای اهل زمین، و نام آورند برای آسمان.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 12812مطالب مرتبط