پایگاه مقاومت بسیج حضرت محمد رسول الله(ص)
 
جمعه 30 شهريور 1397 -

رای به سایت :
19
محبوب
صفحه نخست ›› سایر محتوای فرهنگی ›› حوزه مقاومت بسیج 470 ایران خودرو ›› پایگاه مقاومت بسیج حضرت محمد رسول الله(ص)
1
محبوب  
رای به خبر :
سخنرانی رزمنده اسلام و مدافع حرم سردار سید حمزه میر تقی  در ساپکو به بهانه هفته دفاع مقدس
سخنرانی رزمنده اسلام و مدافع حرم در ساپکو به بهانه هفته دفاع مقدس

سخنرانی رزمنده اسلام و مدافع حرم سردار سید حمزه میر تقی در ساپکو به بهانه هفته دفاع مقدس

همزمان با ایام بزرگداشت شهادت سالار شهیدان امام حسین (ع) سخنرانی با حضور یادگار دفاع مقدس و مدافع حرم سردار سیدحمزه میرتقی در نمازخانه ساپکو برگزار شد.
calendar
تاریخ : 1396/07/11 - 12:03

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج حضرت محمد رسول الله(ص)  ساپکو حوزه مقاومت بسیج 470 ایران خودرو  سازمان بسیج کارگری ،با همکاری امور ارتباطات ساپکو روز دو شنبه 12مهرماه پس از اقامه نماز ظهر و عصر و به همت پایگاه مقاومت بسیج مراسم سخنرانی یادگار جنگ سردار جانباز مدافع حریم اهل بیت با حضور جناب سرهنگ اسکندری فرمانده محترم حوزه 470حوزه بسیج گروه صنعتی ایران خودرو و برادر جانباز سماواتی برگزار شد، در این مراسم سردار میرتقی ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام شهادت امام حسین (ع) اظهار داشت: فداکاری های مدافعان حرم برنامه های دشمنان اسلام را نقش بر آب کرد. 

وی با بیان اینکه حضور مستشاران ایرانی اتحاد این نیروها و گروههای شیعه و سنی را در پی داشته است، ابراز امیدواری کرد تا بزودی با شکست نهایی داعش، مردم مسلمان سوریه و عراق  از بند جنگ و ناراحتی رهایی یابند.ایشان جنگ با داعش را آزمونی برای همکاری و هماهنگی ارتش کشورهای اسلامی برای مقابله و جنگ نهایی با کفر و ستم در آینده عنوان نمودند.

این رزمنده هشت سال دفاع مقدس، پیروزی بدون داشتن امکانات قابل توجه در جنگ تحمیلی را نتیجه ایمان و باور رزمندگان اسلام دانست و بر هوشیاری در مقابل شبکه های مجازی تاکید کرد و افزود: این روزها دشمنان سعی در زیر سوال بردن ارزش های دفاع مقدس دارند که هوشمندی و آگاهی کاربران این شبکه ها را می طلبد.

سردار میرتقی سنگر تولید را سنگری ارزشمند خواند و خاطرنشان کرد: تخصص و دانش شما در این سنگر می تواند در مقابله با دشمنان ابتکار عمل را به ما بدهد و توانمندی ما را در صحنه های بین المللی افزایش دهد.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 12812


مطالب مرتبط