پایگاه مقاومت بسیج حضرت محمد رسول الله(ص)
 
جمعه 30 شهريور 1397 -

رای به سایت :
19
محبوب
صفحه نخست ›› سایر محتوای فرهنگی ›› حوزه مقاومت بسیج 470 ایران خودرو ›› پایگاه مقاومت بسیج حضرت محمد رسول الله(ص)
0
محبوب  
رای به خبر :
برگزاری آیین عزاداری عاشقان حسینی در ساپکو محرم سال 1396
پایگاه بسیج حضرت محمد رسول الله (ص) - شرکت ساپکو

برگزاری آیین عزاداری عاشقان حسینی در ساپکو محرم سال 1396

همزمان با فرا رسیدن ایام عزاداری حسینی در روزهای تاسوعا و عاشورا، هیئت عزاداران شرکت ساپکو شهادت امام سوم شیعیان را با عزادارای و نوحه خوانی گرامی داشتند.
calendar
تاریخ : 1396/07/05 - 12:56

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج حضرت محمد رسول الله(ص) ساپکو حوزه مقاومت بسیج 470 ایران خودرو  سازمان بسیج کارگری ،مراسم بزرگداشت سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین بپادارنده نماز و زنه کننده امر به معروف و نهی از منکر در که صبح روز چهارشنبه 5 مهر1396 با قرائت دعای پرفیض عاشورا آغاز شده بود، با حرکت هیئت عاشقان حسینی و با حضور مدیرعامل، قائم‏ مقام‏ ها، معاونان و مدیران و کارکنان شرکت در جمع عزاداران و در محوطه ساپکو ادامه یافت.

در این مراسم حجه الاسلام ادیب یزدی با بیان عظمت روز عاشوار و وقایع آن روز ، اظهار داشت: ما  باید از تمام لحظات و صحنه های عاشورا درس بگیریم.

ایشان به تبیین مقام شامخ حضرت ابا عبدالله و اباالفضل العباس و  پاکی و طهارت ائمه از بدو تولد ایشان تاکید نموده و خون پاک امام حسین علیه السلام را تداوم بخش اسلام و دین و نماز بیان نمودند.

همچنین ایشان  با یاد آوری مراسع تشیع شهید مدافع حرم  محسن حججی ضمن تبریک و تسلیت شهادت ایشان به محضر امام زمان و امام خامنه ای و پدر مادر شهید خط شهدا و مدافعان حرم را امتداد خط امام حسین اعلام نمودند. و این مقام را به تربیت و طهارت دامن مادر مرتبط دانستند.

مراسم معنوی هیئت عزادارن حسینی با نوحه خوانی مداحان اهل بیت ساپکو آقایان احمد عباسی، محسن نصرالهی و محسن فرهنگیان و اقامه نماز جماعت ظهر و عصر و پخش نذری پایان یافت.انتهای پیام /
کدخبرنگار: 12812


مطالب مرتبط