پایگاه مقاومت بسیج سیدالشهدا(ع)
 
شنبه 31 شهريور 1397 -

رای به سایت :
24
محبوب
صفحه نخست ›› حماسه و پایداری ›› حوزه مقاومت بسیج 470 ایران خودرو ›› پایگاه مقاومت بسیج سیدالشهدا(ع)
0
محبوب  
رای به خبر :
مهرکام پارس بار دیگر در عزای شهادت امام حسین (ع) و یارانش عزادار شد.
مهرکام پارس بار دیگر در عزای شهادت امام حسین (ع) و یارانش عزادار شد.

برخی کارهاست که پرداختن به آنها، مردم را به خدا و دین نزدیک می‌کند. یکی از آن کارها، همین عزاداریهای سنّتی است که باعث تقرّبِ بیشترِ مردم به دین می‌شود.
calendar
تاریخ : 1396/07/15 - 00:00

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج سیدالشهدا(ع)  حوزه مقاومت بسیج 470 ایران خودرو  سازمان بسیج کارگری ،

 

عزای حسینی  درشرکت مهرکام پارس

گرامی داشت یاد و خاطره شهید حججی درمهرکام پارس

 

چهارشنبه، پنجم مهر، شرکت مهرکام پارس غرق درعزا و ماتم برای سالار شهیدان و 72 یار باوفایش بود.

امروز در جای جای این شرکت نام امام حسین علیه السلام، حضرت ابالفضل العباس (ع) و یاران با وفای آن حضرت  طنین انداز بود. عزاداران حسینی یاد شهید حججی، شهید مدافع حرم را هم گرامی داشتند. 

مراسم عزاداری ساعت 9 و 30 دقیقه  از مقابل ساختمان مدیریت، با حضور مدیریت محترم عامل و جمعی از معاونین و مدیران ارشد و کارکنان شرکت و با مدیحه سرایی مداحان اهل بیت آغاز شد.

در این مراسم، کارکنان شرکت مهرکام پارس با خلوص و ارادت  همیشگی به امام شهیدشان، در قالب دسته های عزادار از سالنهای سایت شمال و جنوب  به سمت سالن 20 حرکت کردند.

در سالن 20 نیز کارکنان پس ازعزارداری، به سخنان حجت الاسلام والمسلمین یزدی در خصوص واقعه کربلا و درس های عاشورای حسینی گوش فرادادند.

امام جماعت شرکت مهرکام پارس در این مراسم در باره امامت و ولایت، ستیز با ستم و ستمگران، افشای چهره دشمنان اسلام و توجه به اخلاق و معنویت سخن گفت. وی همچنین  یاد شهید حججی سردار رشید اسلام، شهید مدافع حرم را گرامی داشت و برای اوعلو درجات را از ایزد منان مسالت نمود.

 در پایان این مراسم معنوی کارکنان  شرکت، نمازظهر را به یاد نماز ظهر شهدای عاشورا به امامت حجت الاسلام والمسلمین یزدی اقامه کردند.

سردبیر: علیرضا یزدانی

 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 12815