پایگاه مقاومت بسیج سیدالشهدا(ع)
 
پنجشنبه 02 اسفند 1397 -

رای به سایت :
25
محبوب
صفحه نخست ›› حماسه و پایداری ›› حوزه مقاومت بسیج 470 ایران خودرو ›› پایگاه مقاومت بسیج سیدالشهدا(ع)
1
محبوب  
رای به خبر :
کاروان محبان ولایت ( شرکت مهرکام پارس )
کاروان محبان ولایت ( شرکت مهرکام پارس )

شعار پرسنل شرکت مهرکام پارس : رهسپاریم با ولایت تا شهادت
calendar
تاریخ : 1397/03/13 - 17:02

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج سیدالشهدا(ع)  حوزه مقاومت بسیج 470 ایران خودرو  سازمان بسیج کارگری ،

مهندس یونسیان در جمع کاروان محبان ولایت مهرکام پارس:

تمام توان خودرا برای عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی به میدان بیاوریم

کاروان محبان ولایت شرکت مهرکام پارس همچون سال های گذشته، در بیست و نهمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره)، بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، در مرقد مطهر آن امام همام حضور یافت و با آرمان های آن شخصیت بزرگ اسلام تجدید میثاق و با رهبر معظم انقلاب، تجدید بیعت کرد.

مدیرعامل شرکت مهرکام پارس پیش از اعزام کاروان محبان ولایت، با قدردانی ازاین اقدام ارزشمند، برعمل به وصایا و رهنمودهای حضرت امام خمینی(ره) تاکید کرد.

مهندس مهدی یونسیان خاطرنشان کرد: سال گذشته با اتحاد و وحدت کلمه قدم های موثری برای اعتلای شرکت برداشتیم و در سال جاری نیز با تعیین 7 هدف عمده این مسیر را برای پیشرفت و توسعه ادامه خواهیم داد.

وی گفت: در شرایط حساس فعلی که مستکبرین و دشمنان تلاش می کنند نگذارند نظام اسلامی کشورمان اعتلا یابد ، تمام استعداد وتوان خود را برای عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی به میدان بیاوریم و با هوشیاری در مقابل دشمن بایستیم.  

انتظار است در سال جاری نیز علاوه بر آنکه به شکلی مصمم در خصوص افزایش ظرفیت تولید، کاهش دوباره کاریها، ضایعات و توقفات تولید، بهبود کیفیت و اجرای طرح های جدیدو فروش مناسب می کوشیم، در باره توسعه و پیشرفت شرکت نیز بیندیشیم و ایده و پیشنهادهای ارزنده ای برای توسعه آن ارائه بدهیم.

ما به عنوان سربازان جبهه اقتصادی، با تقوای دینی و سیاسی و صداقت ، پایبندی به مبانی و ارزش های انقلاب، مسئولیت پذیری و عمل به تکلیف وتعیین دقیق اهداف و اجرای آنها، می توانیم هرچه را که می خواهیم تحقق بخشیم و در راستای استقلال کشور قدم برداریم.

همچنین کاروان محبان ولایت شرکت مهرکام پارس در بیانیه ای توجه ویژه به اصل اقتصاد مقاومتی، حمایت از کالای ایرانی و پشتیبانی از مجاهدان راه حق و حقیقت در برابر ظلم و استکبار را خواستار شدند. 

 

کاروان محبان ولایت شرکت مهرکام پارس با حضور در مرقد مطهر حضرت امام خمینی (ره ) با آرمان های والای آن امام همام  تجدید میثاق نمودند و  با حضور در قطعه شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم، با قرائت فاتحه، مقام سربازان وطن را هم گرامی داشتند.

کاروان محبان ولایت متشکل از برادران و خواهران شرکت مهرکام پارس در سالن دعای ندبه بهشت زهراء (س) حضور یافته و دعای پر فیض زیارت عاشورا را قرائت نموده و از سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین یزدی استفاده نمودند.

در پایان نماز جماعت برگزار گردیده و سفره ی اطعامی پهن و همکاران محترم افطاری نمودند.

 

 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 15826مطالب مرتبط