پایگاه مقاومت بسیج سیدالشهدا(ع)
 
پنجشنبه 02 اسفند 1397 -

رای به سایت :
25
محبوب
صفحه نخست ›› دین و اندیشه ›› حوزه مقاومت بسیج 470 ایران خودرو ›› پایگاه مقاومت بسیج سیدالشهدا(ع)
1
محبوب  
رای به خبر :
عید نیمه شعبان در شرکت مهرکام پارس
عید نیمه شعبان در شرکت مهرکام پارس

جشن نیمه شعبان در سالن تولید شرکت مهرکام پارس
calendar
تاریخ : 1397/02/16 - 08:41

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج سیدالشهدا(ع)  حوزه مقاومت بسیج 470 ایران خودرو  سازمان بسیج کارگری ، جشن نیمه شعبان در شرکت مهرکام پارس با حضور مدیریت محترم عامل و مدیران و پرسنل محترم شرکت مهرکام پارس دریکی از سالن های تولیدی شرکت مهرکام پارس برگزار گردید.

در این مراسم مدیر عامل ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و عید ولادت مهدی فاطمه (عج) به همکاران و حاضرین در مراسم ، موارد ذیل را بیان فرمودند:

مهندس مهدی یونسیان:

تامین اقتصادی، تولید اقتصادی و فروش اقتصادی را تحقق بخشیم.

مدیرعامل، تامین اقتصادی را در تامین مواد و تجهیزات مورد نیاز شرکت از منابع داخلی با بهترین کیفیت و با مناسب ترین قیمت و صرفه اقتصادی دانست و افزود: این اقدام تولید اقتصادی را در پی خواهد داشت،که به کمک و یاری سرمایه انسانی شرکت و استفاده بهینه از ماشین آلات و مواد و جلوگیری از اتلاف ها و ضایعات و بازگرداندن آنها به چرخه تولید، و افزودن به ظرفیت های تولیدی تحقق می یابد.

وی همچنین فروش اقتصادی را در بازاریابی برای محصولات شرکت و افزایش فروش تعریف و اظهارکرد: ضمن آنکه همه توانمندی مان را برای تامین نیازهای گروه می گذاریم، نیم نگاهی هم به بازارهای بیرونی داشته باشیم. همچنین باید تلاش کنیم محصولاتمان رابا بهترین قیمت به بازار عرضه کنیم.

این رمز موفقیت است که کارکنان، محیطی را که در آن کار می کنند از آن خود و رشد و تعالی خویش را در پیشرفت و توسعه شرکت بدانند. البته بر مدیران ارشد هم تکلیف است که در پرسنل، علاقه مندی به سازمان ایجاد کنند.

از کارکنان تقاضا دارم، در سال جاری نیز همچون سال گذشته مسئولیت پذیرباشند، راجع به رشد و توسعه شرکت فکر کنند، ایده بدهند، و برای اجرا و عملیاتی شدن ایده هایشان پیگیری لازم را داشته باشند تا از نتایج اجرای آن، هم خودشان و هم سازمان بهره ببرند

مهندس یونسیان همچنین متذکر شد، مجموعه مان به خلاقیت و ابتکارات نوین احتیاج دارد و من اعلام می کنم که از تمام آنها استفاده خواهم کرد.

در انتهای مراسم هدایایی به همکاران گرامی اهداء گردید.

همچنین جهت پذیرائی از کلیه همکاران ایستگاه پذیرائی بین درب 2 و 3 ورودی شرکت برپا گردیده و از همکاران پذیرائی بعمل آمد.

 

 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 15826مطالب مرتبط