پایگاه مقاومت بسیج سیدالشهدا(ع)
 
شنبه 27 بهمن 1397 -

رای به سایت :
25
محبوب
صفحه نخست ›› دین و اندیشه ›› حوزه مقاومت بسیج 470 ایران خودرو ›› پایگاه مقاومت بسیج سیدالشهدا(ع)
1
محبوب  
رای به خبر :
روز جانباز در شرکت مهرکام پارس
تجلیل مهرکام پارس از جانبازان هشت سال دفاع مقدس

روز جانباز در شرکت مهرکام پارس

پایگاه بسیج سیدالشهداء (ع)
calendar
تاریخ : 1397/02/10 - 12:52

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج سیدالشهدا(ع)  حوزه مقاومت بسیج 470 ایران خودرو  سازمان بسیج کارگری ،

همزمان با سالروز ولادت با سعادت قمربنی هاشم حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام، شرکت مهرکام پارس از کارکنان جانباز و ایثارگر هشت سال دفاع مقدس قدردانی و تجلیل کرد.

مدیرعامل شرکت مهرکام پارس، شان و منزلت جانبازان را غیرقابل توصیف بیان کرد و این روز را فرصتی مغتنم برای آگاهی از ایثارگری های شهدا و جانبازان و پاسداشت خون این عزیزان دانست.

مهندس مهدی یونسیان جانبازان را موهبتی برای ترویج فرهنگ ایثار و رشادت دانست و اظهار کرد: این افراد که علاقه مندی و تعلق خاطرشان به اسلام و کشورشان را نشان داده اند، اکنون نیزمی توانند الگوی خوبی برای همکارانشان در سنگرکار و تلاش و اعتلای صنعت کشورشان باشند.

این افراد نشان داده اند که نمی توانند نسبت به خون هایی که برای حفظ و اعتلای نظام اسلامی ریخته شده است، بی تفاوت باشند و به همین منظور تلاش دارند درهرجایگاهی که هستند و در هر مسئولیتی که دارند به گونه ای اثربخش تر باشند و بدرخشند.

مدیرعامل خاطر نشان کرد، شرکت مهرکام پارس ازتمام بسیجیان وکارکنانی که مفتخرند به جانبازی، این انتظار و توقع را دارد که چه فکری و عملی، برای رسیدن شرکت به اهداف تعیین شده همچنان یار و یاور و پیشقراول باشند.

صنعت خودرو و قطعه سازی تنها بر دوش سرمایه های انسانی فعال و خلاق چون آنان می تواند به تعالی و پیشرفت قابل قبول برسد.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 15826مطالب مرتبط