پایگاه مقاومت بسیج سیدالشهدا(ع)
 
پنجشنبه 02 اسفند 1397 -

رای به سایت :
25
محبوب
صفحه نخست ›› حماسه و پایداری ›› حوزه مقاومت بسیج 470 ایران خودرو ›› پایگاه مقاومت بسیج سیدالشهدا(ع)
1
محبوب  
رای به خبر :
حضور مدیرعامل جهادی شرکت مهرکام پارس جناب آقای مهندس یونسیان و مدیریت حوزه مدیر عامل جناب آقای مهندس ایزدبین و همچنین فرماندهی محترم پایگاه سیدالشهداء(ع) جناب آقای مهندس تجلایی در کنگره14000 شهیدکارگر
حضور مدیرعامل جهادی شرکت مهرکام پارس جناب آقای مهندس یونسیان و مدیریت حوزه مدیر عامل جناب آقای مهندس ایزدبین و همچنین فرماندهی محترم پایگاه سیدالشهداء(ع) جناب آقای مهندس تجلایی در کنگره14000 شهیدکارگر

تکریم شهدای برخی اقشار از جمله شهدای کارگری ارزش مضاعف دارد زیرا در همه حوادث دوران انقلاب، مقابله با گروهک ها و دفاع مقدس، کارگران با غیرت و بصیرت در صحنه حاضر شدند.مقام معظم رهبری(مد)
calendar
تاریخ : 1396/12/08 - 03:30

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج سیدالشهدا(ع)  حوزه مقاومت بسیج 470 ایران خودرو  سازمان بسیج کارگری ،

مدیرعامل جهادی شرکت مهرکام پارس جناب آقای مهندس یونسیان و مدیریت حوزه مدیر عامل جناب آقای مهندس ایزدبین و همچنین فرماندهی محترم پایگاه سیدالشهداء(ع) جناب آقای مهندس تجلایی در کنگره14000 شهیدکارگری کشور حضور یافتند.      

     نتیجه تصویری برای مهندس یونسیان      

 

در این کنگره ضمن قدردانی از خانواده شهدای شاخص کارگری کشور از مجموعه کتاب زندگینامه شهدای کارگری و مجموعه"مستند حریم لاله ها" رونمایی گردید.

 

.                                                                                        .به گزارش روز دوشنبه خبرنگار ایرنا ازهمایش ملی بزرگداشت 14هزار شهید جامعه کارگری از مرکز همایش های شرکت ساپکو؛ سردارپاسدار محمد ابراهیم کریمی با اشاره به اینکه همه ما امنیت امروز و آسایش خود را مدیون خون شهدا هستیم، اظهار کرد: با برگزاری این کنگره بخش کوچکی از دین خود به شهدا را ادا می کنیم، در واقع شهدا نیازی به بزرگداشت و کنگره ندارند و این ما هستیم که به آنها نیاز داریم.

 

وی با اشاره به علت عزتمندی شهدا و نگاه ویژه رهبر انقلاب به آنها، گفت: بزرگترین سرمایه انسانی که از سوی خداوند متعال به انسان هدیه شده، جانش است و شهدا جانشان را تقدیم نظام و انقلاب کردند، از همین رو است که آنان در چشم مردم ایران، عزتمند هستند.
دبیر کنگره 14هزار شهید جامعه کارگری افزود: این کنگره با فرآیند خاصی پیش بینی شده و بر همین اساس بین برگزاری اولین دوره تا دومین دوره کنگره، 10 سال به طول انجامید تا اجرای برنامه های آن را عمق ببخشیم، بر همین اساس اجلاس پایانی یعنی شروع و آغاز ترویج فرهنگ شهادت و ما با پایان این مراسم، برنامه های خود را از سر می گیریم.
وی ادامه داد: یقینا مشکلات اقتصادی جز با ترویج فرهنگ جهاد و شهادت حل نمی شود و بر همین اساس ما ادامه دهنده فرهنگ جهادی با برگزاری این کنگره هستیم.
سردارکریمی گفت: این روزها صحبت های زیادی از اقتصاد مقاومتی می شود که در به ثمر رساندن و اهدافی که مد نظر رهبر انقلاب است تاکنون موفق نشده ایم، اما باید اذعان داشت که کارگران عزیز کشورمان انصافا کارنامه خوبی از باب به ثمر رساندن سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی داشته اند.
همچنین رهبر معظم انقلاب در دیدار دست‌اندرکاران کنگره 14 هزار شهید جامعه کارگری کشور که در تاریخ 16 بهمن 96 برگزار شد تاکید کردند: تکریم شهدای برخی اقشار از جمله شهدای کارگری ارزش مضاعف دارد زیرا در همه حوادث دوران انقلاب، مقابله با گروهک ها و دفاع مقدس، کارگران با غیرت و بصیرت در صحنه حاضر شدند.

.
حضرت آیت الله خامنه ای در این دیدار، بزرگداشت شهدا در سراسر کشور را نشانه لطف و اراده الهی مبنی بر مستدام ماندن سایه شهیدان بر سر ایران دانستند و گفتند: تکریم شهدای برخی اقشار از جمله شهدای کارگری ارزش مضاعف دارد زیرا در همه حوادث دوران انقلاب، مقابله با گروهک ها و دفاع مقدس، کارگران با غیرت و بصیرت در صحنه حاضر شدند.
ایشان به ناکام ماندن ضدانقلاب در تحریک کارگران علیه جمهوری اسلامی اشاره کردند و افزودند: یکی از کارهای اساسی دشمنان، تحریک و وادار کردن کارگران به ایجاد رکود در کارخانه‌ها بود اما کارگران در این سال ها همواره با بصیرت، همت و تدین ایستادند و دست دشمن را رد کردند.
همچنین امروز در همایش ملی شهدای کارگری کشور ، رئیس سازمان بسیج مستضعفین از 37 کتاب و 37 فیلم مستند شهدای جامعه کارگری با عنوان حریم لاله ها رونمایی کرد.
آیین رونمایی از این آثار در کنگره ملی 14هزار شهید جامعه کارگری و در محل شرکت ساپکو ایران خودرو و با حضور جمعی از خانواده های شهدای شاخص جامعه کارگری انجام شد.
بر اساس این گزارش این مجموعه کتاب و فیلم اثاری ماندگار برای اشنایی با شهدای جامعه کارگری است.
در این مراسم از خانواده شهیدان محدث خلخالی از اردبیل، جمشید اصل دهقان از استان همدان، مصطفی انصاری از لرستان، محمد افضلی از استان کرمان، امید علی اموخت از استان قزوین، محمود باغیانی از استان تهران، ناصر بختیاری از استان مرکزی و عبدالحسین برونسی از استان خراسان رضوی،تجلیل به عمل آمد.

    .