رای به سایت :
196
محبوب
سازمان بسیج کارگری
یکشنبه 30 ارديبهشت 1397 -
همایش بزرگ سازمان بسیج کارگری در روز بصیرت
همایش بزرگ سازمان بسیج کارگری در روز بصیرت

درروز حماسه نهم دی ماه مراسم گرامیداشت روز بصیرت با حضور بسیجیان ،مسئولین بسیج کارگری ،ائمه جماعات ومدیران شرکت های تابعه در سال همایش شرکت ساپکو برگزار گردید.
calendar
تاریخ : 1396/10/10 - 12:39
5
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از سازمان بسیج کارگری ،همایش روز بصیرت به مناسبت بزرگداشت حماسه نهم دی ماه به همت سازمان بسیج کارگری و کارخانجات تهران بزرگ برگزار گردید . در ابتدای مراسم با سخنرانی سرهنگ پاسدار وحید تیموری ضمن عرض خیرمقدم به همه بسیجیان ،مدیران و ائمه جماعات شرکت های تابعه خادثه نهم دی ماه در تاریخ یک حادثه ماندنی و روز شکست فتنه روز وفاق وهمدلی و میثاق با ولایت دانست .
در ادامه حجت الاسلام والمسلمین نعیمی نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت محمد رسول ا...(ص) به سخنرانی پرداخت .گفت :حوادث گوناگونی را ملت ایران در عرصه های مختلف چه در زمان جنگ تحمیلی و حمله منافقین در پایان جنگ که خنثی شد و ده سال بعد قضایای کوی دانشگاه در سال 78  و در نهایت در فتنه سال 88 اتفاق افتاد که ملت ولایت مدار و انقلابی که نماد و تجلی اداره جمهوری اسلامی می باشند  در تک تک حادثه ها به میدان آمدند و حوادث را طوری دیگر رقم زدند . ایشان افزود:میزان مشارکت  سیاسی مردم ایران در هیچ جای دنیا وجود ندارد . این ظرفیت بزرگی است  .مسئول نمایندگی سپاه تهران گفت:انقلاب اسلامی تا زمانی که سایه رهبر فرزانه و هوشیاراین ملت  وجود دارد این جمهوری اسلامی  روز به روز پیشرفت خواهد کرد حجت الاسلا م والمسلمین نعیمی خطاب به بسیجیان حاضر عنوان کرد بدترین تخریم ها در حوزه دفاعی علیه کشور اتفاق افتاد و بیشترین پیشرفت را در مورد حوزه دفاعی در کشور رقم زده است زمانی که مدیریت و تفکر  جهادی به کار برده شود بهترین شرایط در کشور بوجود می آید  . ایشان در پایان صحبت های خود افزود اگر زمان حضرت سید الشهداء حماسه نهم دیماه اتفاق می افتاد امام (ع) در قتلگاه به شهادت نمی رسید اگر در زمان امام علی (ع) حماسه نهم دی ماه اتفاق می افتاد در محراب عبادت شهید نمی شد و اگر در بعد از رحلت پیامبر (ص) اتفاق می افتاد حضرت زهرا (س)بین در و دیوار قرار نمی گرفت .             

 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 4048


مطالب مرتبط