رای به سایت :
14
محبوب
حوزه مقاومت بسیج 490 دخانیات
سازمان بسیج کارگری
جمعه 30 فروردين 1398 -
 مدیرعامل دخانیات: نظام اسلامی قدردان بسیجیان مخلص و فداکار است.
مدیرعامل دخانیات: نظام اسلامی قدردان بسیجیان مخلص و فداکار است.

محمدحسین برخوردار مدیرعامل شرکت دخانیات ایران بمناسبت بزرگداشت هفته بسیج، ضمن حضور در حوزه مقاومت 490 دخانیات با زائرین بسیجی که در مراسم معنوی پیاده روی اربعین حضور داشتند دیدار و گفت و گو کرد.
calendar
تاریخ : 1394/09/17 - 16:17
2
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه مقاومت بسیج 490 دخانیات  سازمان بسیج کارگری ، محمدحسین برخوردار مدیرعامل شرکت دخانیات ایران بمناسبت بزرگداشت هفته بسیج، ضمن حضور در حوزه مقاومت 490 دخانیات با زائرین بسیجی که در مراسم معنوی پیاده روی اربعین حضور داشتند دیدار و گفت و گو کرد.

وی در ابتدای این دیدار با بیان اینکه فارق از هرگونه پست و مسئولیت سازمانی افتخار میکنم یک بسیجی ام گفت: بسیجیان شاخص ترین افراد جامعه اند که توانسته اند همواره الگویی مناسب برای دیگر اقشار جامعه باشند.

برخوردار نظام اسلامی را قدردان بسیجیان مخلص و فداکار دانست و افزود: بسیج امتحان خود را در دوران پس از پیروزی انقلاب اسلامی ، دفاع مقدس ، سازندگی کشور پس از جنگ تحمیلی و دوران کنونی بخوبی پس داده است.

وی سرمشق بسیج را فعالیت های جهادی و گروهی عنوان کرد و اظهار داشت: اتحاد و همدلی نیروهای مسلح در کنار بسیج مردمی بود که توانست حافظ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشد و در این راستا آمادگی بسیجیان در همه عرصه ها برای مسئولین کشور اثبات شده است.

وی در پایان ضمن تسلیت ایام اربعین حسینی و آرزوی قبولی زیارت بسیجیان شرکت گفت: تمامی درس های عاشورا برای بسیجیان سرلوحه امور است و امیدواریم تأسی آنان به سرور و سالار شهیدان حضرت أباعبدالله الحسین علیه السلام مستدام باشد.

شایان ذکر است سیدمحمدرضا موسوی فرمانده حوزه 490 دخانیات نیز گزارش مبسوطی از اقدامات صورت گرفته و برنامه های آتی این حوزه ارائه کرد.

 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 8623مطالب مرتبط