رای به سایت :
14
محبوب
حوزه مقاومت بسیج 490 دخانیات
سازمان بسیج کارگری
جمعه 30 فروردين 1398 -
پیام مدیرعامل دخانیات بمناسبت هفته دفاع مقدس: زیباترین فصل فرهنگ دفاع مقدس، خالقان این حماسه عظیم‏ اند که با صلابت اراده و نور ایمان، رهنورد راه مقدّسی شدند که پاداش آن، جاودانگی و بقا بود.

پیام مدیرعامل دخانیات بمناسبت هفته دفاع مقدس: زیباترین فصل فرهنگ دفاع مقدس، خالقان این حماسه عظیم‏ اند که با صلابت اراده و نور ایمان، رهنورد راه مقدّسی شدند که پاداش آن، جاودانگی و بقا بود.

محمدحسین برخوردار مدیرعامل شرکت دخانیات ایران در پیامی یاد و خاطره همه شهدای گرانقدر جنگ تحمیلی را گرامی داشت.
calendar
تاریخ : 1394/07/05 - 13:15
2
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش حوزه 490 دخانیات ، متن پیام بدین شرح است:

 

 بسم الله الرحمن الرحیم

        

«فَضًّلَ اللّهُ المُجاهِدینَ عَلَی القاعدین»

 

هفته دفاع مقدس نماد و الگوی انسجام ، اراده و حضور مردم کشورمان برای دفاع از آرمانهای مقدسی بود که با تبعیت از ولایت و با تمسک به قرآن توانستند سربلندانه نقش آفرین باشند.

ایام سرنوشت ساز و غرور آفرینی درتاریخ هر کشور وجود دارد که موجب مباهات و سربلندی آن کشور و ملت است و با تکیه بر ارزشهای مکتبی این افتخار جایگاه رفیع تری پیدا می کند؛ افتخاری که حفظ و حراست و گرامیداشت آن واجب است. یکی از این زیباترین ایام که عزت و عظمت و استقلال ایران اسلامی به واسطه آن تثبیت شد دوران دفاع مقدس و سالهای حماسه جهاد و ایثار و دفع متجاوزین بعثی بود که نمایندگان تام الاختیار استکبار بودند.
زیباترین فصل فرهنگ دفاع مقدس، خالقان این حماسه عظیم‏ اند که با صلابت اراده و نور ایمان، رهنورد راه مقدّسی شدند که پاداش آن، جاودانگی و بقا بود.
دفاع مقدس، نام ‏آشناترین واژه در قاموس حماسه‏ های عزت آفرین ایران اسلامی است که خاطرات دلاوری‏های شیرمردان آن، در تاریخ شکوهمند این دیار به یادگار خواهد ماند.
اینجانب هفته دفاع مقدس را به خانواده های معظم شهدا ، ایثارگران و رزمندگان سرافراز و همه جهادگران عرصه دفاع مقدس تهنیت عرض نموده و سربلندی و توفیق شما عزیزان را از درگاه خداوند متعال در سایه عنایات حضرت بقیه الله الاعظم(عج) خواهانم.

 

محمدحسین برخوردار

مدیرعامل و عضو هیأت مدیره


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 8623


tags
   دفاع مقدس 94        دفاع مقدس 94        دفاع مقدس        دخانیات        حوزه 490    

مطالب مرتبط