رای به سایت :
19
محبوب
حوزه مقاومت بسیج 486امام محمدباقر(ع)
سازمان بسیج کارگری
پنجشنبه 02 اسفند 1397 -
با وجود بسیج کارگری، اقتصاد مقاومتی در محیط های تولیدی و کارخانجات تحقق بیشتر می یابد
مدیر عامل شرکت چاپ سپه:

با وجود بسیج کارگری، اقتصاد مقاومتی در محیط های تولیدی و کارخانجات تحقق بیشتر می یابد

حسین بیغوله مدیر عامل شرکت چاپ سپه با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی یعنی ضرورت مقاومت برای عبور از سختی ها و رسیدن به نقاط مثبت ملی، گفت: با وجود بسیج کارگری، اقتصاد مقاومتی در محیط های تولیدی تحقق بیشتر می یابد.
calendar
تاریخ : 1395/02/24 - 17:37
1
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه مقاومت بسیج 486امام محمدباقر(ع)  سازمان بسیج کارگری ،گفتگوبا مهندس حسین بیغوله مدیر عامل شرکت چاپ و انتشارات سپه در خصوص اقتصاد مقاومتی و همچنین نقش بسیج در این رابطه انجام شد.

حسین بیغوله مدیر عامل شرکت چاپ سپه در خصوص شعار سال و اقداماتی که توسط این شرکت در خصوص اقدام و عمل صورت گرفته گفت: در مورد شعار اقتصاد مقاومتی باید همه ما بسیجی وار کار کنیم و باید به صنعت داخل اعتماد داشته باشیم و تمام سعی ما این باشد که از کالای داخلی استفاده کنیم و همت خود را نیز برای کار با کیفیت بکار ببریم.

بطور مثال آقای کیایی که مدیر تولید شرکت هستند زحمت کشیده اند نسبت به خریداری کاغذ تولید داخلی اقدام نموده اند که کاغذ تولید داخل نسبت به کاغذ تولید خارجی از کیفیت و قیمت بهتری برخوردار است و ما باید از تولید داخلی حمایت کنیم  تا اقتصاد بهتری داشته باشیم.

بیغوله در خصوص این موضوع که کار عبادت است با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری گفت: اگر کارگری حتی خارج از زمان اداری کار کند از نگاه خداوند دور و پنهان نمی ماند و به درگاه خداوند ارج نهاده است و میتوان برای کارگر های دیگر الگو باشد و همه ما بسیجی هستیم و همه ما در هر جا و  مکانی که هستیم باید از یک بسیجی الگو گرفته و همچون یک بسیجی واقعی باید دلسوزانه پای کار بایستیم.

مدیر عامل شرکت چاپ سپه در ادامه افزود: با وجود بسیج کارگری، اقتصاد مقاومتی در محیط های تولیدی و کارخانجات تحقق بیشتر می یابد چون یک فرد بسیجی ایمان از دل او می جوشد و او را به کار وادار میکند و همیشه تفکر بسیج نه تنها در زمینه نظام بلکه در بخش های فرهنگی ، تولیدی و اجتماعی موثر بوده است.
و در کل بسیجیان ، رزمنده دیروز و و کار افرین امروز هستندو در مورد اقتصاد مقاومتی انشالله بتوانیم با کاهش وابستگی به خارجی و تکیه به تولیدات داخلی و تلاش برای خود اتکایی اقتصاد خوبی را برای کشور مان داشته باشد .

حسین بیغوله همچنین در مورد اقتصاد مقاومتی به این موضوع اشاره کرد که اقتصاد مقاومتی یعنی ضرورت مقاومت برای رد کردن فشار ها و عبور از سختی ها برای رسیدن به نقاط مثبت ملی نیاز است چرا که بعد از پیروزی شکوهمند جمهوری اسلامی بخصوص بعد از هشت سال دفاع مقدس انقلاب اسلامی و پیرو آن تحریم های ناعادلانه که توسط قدرت های بزرگ علیه میهن اسلامی اجرا شد کسانی که حس میهن پرستی و بسیج گونه داشته اند عزم را جزم کرده و سال به سال اقتدار بیشتری برای عظمت کشور پیدا کرده اند و این میسر نبود ، فقط و فقط با رهنمود های آن مقام معظم رهبری که هر سال در بیانات که توجه مهمی به اقتصاد ، عمل و شکوفایی کشور دارند.

همچنین بیغوله در پایان گفت:  یاد کنیم از 14000هزار شهید بسیجی که با ایثار راه عظمت و همدلی و مقاومت را به ما نشان دادند .


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 8620مطالب مرتبط