رای به سایت :
19
محبوب
حوزه مقاومت بسیج 486امام محمدباقر(ع)
سازمان بسیج کارگری
پنجشنبه 02 اسفند 1397 -
حسین قلیجی: کار فرهنگی باید با عمل جهادی همراه باشد
حسین قلیجی: کار فرهنگی باید با عمل جهادی همراه باشد

مسئول فرهنگی اجتماعی سازمان بسیج کارگری عنوان کرد؛ کسانی که در عرصه فرهنگی وارد میشوند بدانند که طبق فرمایشات مقام معظم رهبری وارد یک ناتوی فرهنگی و شبیخون فرهنگی شده اند و باید جهادی فعالیت کنند.
calendar
تاریخ : 1394/11/15 - 19:43
source
منبع : قسم
1
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه مقاومت بسیج 486امام محمدباقر(ع)  سازمان بسیج کارگری ، جلسه کارگروه فرهنگی و سیاسی سازمان بسیج کارگری تهران بزرگ برگزار شد.

این مراسم با حضور مسئولین فرهنگی - قرآن و عترت ، فضای مجازی و اعضای کارگروه فرهنگی سیاسی سازمان برگزار شد.

در ابتدا رسول عبدالتاجدینی رئیس کارگروه فرهنگی سیاسی در خصوص نفوذ مواردی را مطرح کرد.

در ادامه حسین قلیجی مسئول فرهنگی اجتماعی سازمان بسیج کارگری تهران بزرگ مواردی عنوان کرد.

حسین قلیجی مسئول فرهنگی اجتماعی سازمان بسیج کارگری تهران بزرگ گفت: در شرایطی که استکبار جهانی تمام قد با برنامه ریزی ها و صرف هزینه و وقت برای عقاید و فرهنگ های ما و تک تک اقشار جامعه، خانواده ها و رده های سنی برنامه ریزی کرده است، کار فرهنگی باید با عمل جهادی همراه باشد.

کسانی که در عرصه فرهنگی وارد میشوند بدانند که طبق فرمایشات مقام معظم رهبری وارد یک ناتوی فرهنگی و شبیخون فرهنگی شده اند و باید جهادی فعالیت کنند.

و کسی که در این عرصه فعالیت میکند باید بداند که اگربرای رضای خدا و اعتلای نظام اسلامی کار کند، خدا نیز او رایاری میکند و این وعده خداست و کار برای رضای خدا دلسردی ندارد.

اگر کار را برای رضای خدا انجام دادیم دیگر نباید منتظر تائید و تمجید باشیم و اگر در جائی از ما یاد کردند یا نکردن در نفس و روحیه و عملکرد ما نباید تاثیر بگذارد.

همچنین حسین قلیجی افزود: در موضوعات فرهنگی باید به قرآن و عترت توجه ویژه داشته باشیم و برنامه ها را بر این اساس طرح ریزی نمائیم.

معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان بسیج کارگری تهران بزرگ در پایان مواردی در خصوص برنامه های قرآن و عترت واز تشکیل قرارگاه فرهنگی خبر داد.

در ادامه حاضرین در جلسه مواردی در خصوص موضوعات فرهنگی پیشنهاداتی را مطرح کردند.

 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 8620مطالب مرتبط