رای به سایت :
19
محبوب
حوزه مقاومت بسیج 486امام محمدباقر(ع)
سازمان بسیج کارگری
پنجشنبه 02 اسفند 1397 -
پایگاه بسیج شرکت ایران هورمون افتتاح شد
پایگاه بسیج شرکت ایران هورمون افتتاح شد

همزمان با سومین روز سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پایگاه بسیج شرکت ایران هورمون افتتاح شد.
calendar
تاریخ : 1394/11/14 - 18:07
1
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه مقاومت بسیج 486امام محمدباقر(ع)  سازمان بسیج کارگری ، همزمان با سومین روز سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پایگاه بسیج شرکت ایران هورمون افتتاح شد.

این مراسم با حضور مدیران و پرسنل شرکت ایران هورمون و همچنین فرمانده و شورای حوزه امام محمد باقر(ع) تهران بزرگ برگزار شد.

جناب آقای سلمان صفت مدیر اداری شرکت ایران هورمون در آغاز این مراسم ضمن خوش آمد گویی به پرسنل شرکت ایران هورمون و مهمانان حاضر در مجلس ، بسیج را جلوه اشداء علی الکفار و رحماء بینهم معرفی کرد . وی با اشاره به ایام دفاع مقدس بسیج را یک عنصر مخلص و فداکار برشمرد و با اشاره به سخن حضرت امام(ره)که فرمود بسیج لشگر مخلص خداست، این نکته را متذکر شد که اخلاص شرط اول برای بسیجی بودن است.

سلمان صفت در پایان اضافه کرد ، کسی که لباس مقدس بسیجی به تن دارد باید تجلی فرهنگ ناب و انسانی بسیج باشد.

در ادامه این مراسم مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه حوزه امام محمد باقر (ع) ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن ایام ا دهه فجر توجه همگان را به اهمیت انقلاب و نهضت اسلامی ملت ایران جلب کرد.

موسوی در ادامه سخنان خود اشاره به این نکته کرد که انقلاب ما در سال 57 به ثمر نشست ولی به پایان نرسید ، بلکه این راه مقدس کماکان ادامه دارد و بسیج بعنوان یکی از میوه های پر منفعت انقلاب اسلامی شکل گرفت  تا از ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی ملت ایران حفاظت و پاسداری کند.

وی ادامه داد : بسیج یعنی همین حضور شما که برای حرکت چرخ صنعت و اقتصاد کشور با وجود همه کاستی ها و نواقص ایستاده اید تا بخشی از بدنه کشور پا برجا بماند.

با ورود به شجره طیبه بسیج تلاش شما باید مضاعف گردد.

در پایان برادر جواد  پیغامی به عنوان سرپرست پایگاه انتصاب شد و لوح سرپرستی ایشان قرائت و به ایشان اهداء شد.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 8620مطالب مرتبط