رای به سایت :
19
محبوب
حوزه مقاومت بسیج 486امام محمدباقر(ع)
سازمان بسیج کارگری
پنجشنبه 02 اسفند 1397 -
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمع اعضای شورای پایگاه شهید افشاری شرکت ارج
حجت الاسلام و المسلمین موسوی

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمع اعضای شورای پایگاه شهید افشاری شرکت ارج

یکی از اهدف تشکیل حلقه های صالحین رسیدن به راه کارهای مناسب برای بالا رفتن بازده کاری و همچنین کمک به تولید کالای با کیفیت است.
calendar
تاریخ : 1394/03/02 - 19:35
1
محبوب  
رای به خبر :

حجت السلام والمسلمین موسوی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه و مربی صالحین حوزه امام محمد باقر(ع) در جمع اعضای شورای پایگاه شهید افشاری شرکت ارج ابتدای صحبت را با رونق تولید در شرکت ارج آغاز  نموده  و این شرکت و نام ارج را نامی قدیمی صاحب تکنولوژی درمیان تمامی شرکت های تولید لوازم خانگی عنوان کرده و اضافه کردند که هم اکنون اولویت کار بسیجیان این شرکت کمک به تولید و رونق این شرکت و سرپا ماندن شرکت است.

موسوی گفت: یکی از مهمترین وظایف بسیج در سطح کارخانجات کمک به موضوع تولید و بالا رفتن بازده کاری است که این باید با توجه وجدان کاری و کسب روزی حلال که از دستورات دینی سفارش شده ما نیز هست محقق شود.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در حوزه امام محمد باقر(ع) درخصوص حلقه های صالحین گفت:

یکی از مهمترین برنامه هایی که بسیج دنبال میکند موضوع حلقه های صالحین است که در این حلقه ها بسیجیان به بحث و تبادل نظر درخصوص موضوعات عقیدتی، اقتصادی، سیاسی و اجتماعی میپردازند.

یکی از اهدف تشکیل این حلقه ها رسیدن به راه کارهای مناسب برای بالا رفتن بازده کاری و همچنین کمک به تولید کالای با کیفیت است.

در ادامه نیز فرمانده پایگاه و اعضای شورای پایگاه شهید افشاری ارج به بحث و گفتگو درخصوص تقویت حلقه های صالحین پرداختند.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 8620مطالب مرتبط