رای به سایت :
228
محبوب
سازمان بسیج کارگری
پنجشنبه 01 فروردين 1398 -
بیانیه 13 آبان سازمان بسیج کارگری وکارخانجات تهران بزرگ
بیانیه 13 آبان سازمان بسیج کارگری وکارخانجات تهران بزرگ

13 آبان تداعی کننده ی اوج بصیرت و ایمان جوانان مومن و انقلابی ایران اسلامی و از ماندگارترین حوادث در تاریخ انقلاب و نقطه ی عطفی در تجلی روح استکبار ستیزی و استقلال طلبی و نایل شدن به اوج قله های عزت و اقتدار است.
calendar
تاریخ : 1397/08/10 - 12:19
1
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از سازمان بسیج کارگری ،

 

بیانیه سازمان بسیج کارگری وکارخانجات تهران بزرگ به مناسبت فرارسیدن 13 آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی

*بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ*

 

13 آبان تداعی کننده ی اوج بصیرت و ایمان جوانان مومن و انقلابی ایران اسلامی و از ماندگارترین حوادث در تاریخ انقلاب و نقطه ی عطفی در تجلی روح استکبار ستیزی و استقلال طلبی و نایل شدن به اوج قله های عزت و اقتدار است.

وقایع بزرگ تاریخی مانند، تبعید امام خمینی(ره) به ترکیه در سال 1343 در اعتراض به لایحه ی ننگین کاپیتولاسیون، کشتار وحشیانه و بی رحمانه ی دانش آموزان انقلابی به دست رژیم ظالم پهلوی در سال 1357، و تسخیر لانه ی جاسوسی آمریکا در 13 آبان 1358 که مرکز توطئه و تدوین نقشه های شوم و اتاق فکر استکبار برای ضربه زدن به نظام اسلامی بود توسط دانشجویان پیرو خط امام(ره) که امام خمینی آن حادثه ی عظیم را انقلاب دوم نامیدند. نشان دهنده اهمیت این روز بزرگ در تاریخ استکبار ستیزی ملت ایران است.

اعجاز روشنی که در یوم الله ۱۳ آبان برتارک تاریخ نشست میراث گرانبهای سال ها ستیز ملتی نستوه بود که به اشارات امام بیداری ها،سیطره نظام استبداد و سلسله طاغوت را برنتابید و با پایمردی ، به آرمان های والای خود که برافراشتن پرچم توحید، حاکم ساختن نظام مردم سالاری دینی و تجلی فرهنگ ریشه گرفته از اسلام ناب بود،دست یافت.وچه زیبا فرمود معمار حکیم انقلاب که((قرن حاضر قرن اسلام و معنویت است زیرا که اسلام عقلانیت،معنویت و عدالت را با یکدیگر به ملت ها هدیه می دهد،اسلام عقلانی،اسلام تدبر و تفکر، اسلام معنویت،اسلام توجه و توکل به خدای متعال،اسلام جهاد،اسلام کار،اسلام اقدام است،این ها تعلیم خدای متعال و تعالیم اسلامی است.وما نیز مصمم به تحقق همین دیدگاه در جامعه خود ودیگر جوامع انسانی هستیم.

خوشبختانه امروز مواضع خباثت آمیز آمریکا در برابر برجام، جهانیان و علی الخصوص ملت همیشه بیدار ایران را هشیار تر از همیشه کرده طوری که ذات پلید و غیر قابل اعتماد آمریکا برای تمامی کشورها نمایان شده است.

بی شک حضور با صلابت در روز 13 آبان می تواند بار دیگر توطئه در هم تنیده و تار عنکبوتی نظام استکبار را خنثی کند.چرا که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دستاورد خون هزاران شهید و صبر و پایداری مردم رنج کشیده ای است که آرمانهای بلند اسلام ناب محمدی (ص) را به حوائج پست مادی و جهاد و استقامت در راه حق را بر عافیت طلبی ذلت بار، ترجیح دادند.

ما کارگران بسیجی بعنوان فرزندان انقلاب و سربازان و لی امر مسلمین جهان،حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی)در عرصه کار و تلاش از آحاد مردم عزیز و وظیفه شناس، اعم از کارگران، کارآفرینان، مدیران و ملت مقاوم ایران دعوت می نماییم،تا برای تجدید بیعت با آرمان های امام راحل عظیم الشان و شهدای گرانقدر و عمل به منویات رهبر معظم انقلاب در راهپیمایی بزرگ ۱۳ آبان و ادای تکلیف دینی و شرعی و همچنین برای سربلندی و سرافرازی کشور عزیزمان ایران شرکت نموده و وحدت و یکپارچگی را به جهانیان نشان دهیم.

در نهایت از مسئولین صحنه دیپلماسی و اقتصادی کشور می خواهیم با اولویت قرار دادن منافع ملی و سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی مطالبات بحق ملت ایران و قشر زحمت کش کارگری را پی گیری و لحظه ای اجازه نفوذ به جریان ضد انقلاب داخل و خارج نشین کشور ندهد .

وَسَیَعْلَمُ الَّذِینَ ظَلَمُوا أَیَّ مُنقَلَبٍ یَنقَلِبُونَ


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 4048


tags
   سایر محتوا قسم        سایر محتوا قسم        سایر محتوا قسم        سازمان بسیج کارگری        استان ها        تهران        بیانیه سپاه        سازمان بسیج کارگری                                    

مطالب مرتبط