رای به سایت :
228
محبوب
سازمان بسیج کارگری
پنجشنبه 02 اسفند 1397 -
رهبر معظم انقلاب در خطبه‌های نماز عیدفطر:
رهبر معظم انقلاب در خطبه‌های نماز عیدفطر:

این ملت خسته نیست؛ کسانی که القاء خستگی و بی نشاطی مردم می کنند خودشان خسته اند/راهپیمایی روز قدس امسال بی‌نظیر بود
calendar
تاریخ : 1397/03/25 - 09:52
1
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از سازمان بسیج کارگری ،رهبر معظم انقلاب اسلامی در خطبه اول نماز عید فطر امسال فرمودند: عید سعید فطر را به همه برادران و خواهران حاضر در این اجتماع عظیم و پرشور و به همه ملت ایران و به همه امت اسلامی تبریک عرض می کنم. عید سعید فطر روز پاداش گرفتن آنها است که زحمت کشیدند و تلاش کردند و کارهای نیک انجام دادند

ایشان افزودند: خداوند ماه رمضان را برای ملت میدان مسابقه قرار داده است. به حمد الله ملت ما هرسال در این مسابقه امتیازهای بیشتری را به دست می آورد، وقتی هر سال را با سالهای قبل از آن مقایسه می کنیم پیشرفت در معنویت و در کارهای نیک و در اعمال مقرب انسان به خدای متعال در میان مردم بیشتر می بینیم.

حضرت آیت الله خامنه ای گفتند: تلاوت قرآن و جزء خوانی قرآن در یک شهر شروع شد و امروز در بسیاری از شهرهای کشور قرائت قران تکرار می شود. مجالس دعا و مجالس مناجات و حال و حضور مردم در این مجالس هر سال بیشتراست. بنده امسال تحقیق کردم مجالس دعا و ذکر و مناجات و توسل و موعظه از هر سال گرم تر، گیراتر و پرجمعیت تر بوده است، این همان میدان مسابقه است

رهبر انقلاب فرمودند: در مساجد افطاری دادن به مردم در بین مردم مرسوم شده است و در خیابان ها و شهرها فرش می اندازند و افطاری ساده می دهند.

رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید کردند: افطاری دادن امسال از سال های گذشته بیشتر بود پررونق تر بود؛ این پیشرفت در این مسابقه است و اوج درخشندگی ماه رمضان در شب های قدر بود و آن اجتماع عظیم مردم در همه شهرهای سراسر کشور که مردم دست ها را به دعا بلند کردند.

ایشان گفتند: لطافت و صفای روح خود را افزایش دادند و اینها تلاش های میدان مسابقه است و راهپیمایی روز قدس یک پدیده منحصر به فرد بود و امسال نیز راهپیمایی روز قدس بی نظیر بود.

در حال تکمیل...


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 4048مطالب مرتبط