رای به سایت :
228
محبوب
سازمان بسیج کارگری
دوشنبه 30 ارديبهشت 1398 -
بیانیه سازمان بسیج کارگری تهران بزرگ بمناسبت روز قدس
بیانیه سازمان بسیج کارگری تهران بزرگ بمناسبت روز قدس

سازمان بسیج کارگری تهران بزرگ بمناسبت روزجهانی قدس بیانه ای صادر کرد
calendar
تاریخ : 1397/03/16 - 19:21
2
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از سازمان بسیج کارگری ، سازمان بسیج کارگری تهران بزرگ بمناسبت روزجهانی قدس بیانه ای صادر کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم

 

روز جهانی قدس روز فریاد رهایی فلسطین از چنگال صهیونیست‌های غارتگر، روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است .

روز قدس میراث گران‌بهای بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی و نشانی از عمق دور اندیشی و هوشمندی امام خمینی (ره) است که بیانگر اعتقاد و پایبندی‌اش به اندیشه وحدت و انسجام اسلامی مقابل زورگویان عرصه جهانی است.

 امام خمینی(ره)، رهبر کبیر انقلاب اسلامی و پرچمدار مبارزه با ظلم و ظالم در جهان معاصر، در روز شانزدهم مرداد سال ۱۳۵۸، آخرین جمعه‌ ماه رمضان هر سال را روز جهانی قدس نامیدند و همه‌ی مستضعفان و آزادی‌خواهان جهان را به پاسداری از قداست قدس و بزرگ‌داشت آن فراخواندند و با تعمیم آن به روز همگرایی جهان اسلام در دفاع از فلسطین و مستضعفین جهان فرمودند: "روز قدس یک روز جهانی است. روزی نیست که فقط اختصاص به قدس داشته باشد. روز مقابلة مستضعفین با مستکبرین است. روز مقابلة ملتها … در مقابل ابرقدرتهاست… روز قدس روز اسلام است. روز قدس روزی است که اسلام را باید احیا کرد و احیا کرد… روز قدس روزی است که باید به همة ابرقدرتها هشدار بدهیم که اسلام دیگر تحت سیطرة شما، به واسطة عمال خبیث شما، واقع نخواهد شد. روز قدس، روز حیات اسلام است.”

اکنون که سال ها از سخنان پیامبرگونه آن بزرگ مرد الهی گذشته است، شاهد موج گسترده آگاهی بخشی و آزادی خواهی ملت های آزاداندیش جهان هستیم. با این وجود امروز اسرائیل به رغم سیطره بر سرزمین فلسطین، همچنان از بحران عمیق هویت و مشروعیت رنج می برد.

صهیونیست غاصب باید بداند حکومت اسلامی و به ویژه مردم شریف و انقلابی ایران همواره از حقوق به‌حق ملت فلسطین حمایت کرده و غده سرطانی اسرائیل غاصب را محکوم می‌کند. امسال اهمیت گرامیداشت روز قدس بیشتر از همیشه است و جهان اسلام و مجامع اسلامی باید قدرتمندانه‌تر از سال‌های قبل به یاری مردم مقاوم فلسطین بشتابند .

ما بسیجیان جامعه بزرگ کارگری در آستانه روز جهانی قدس ، جنایت اشغالگران و حامیان غربی آنان را محکوم کرده و یک بار دیگر ضمن تجدید عهد و پیمان با آرمان‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و با پیروی از رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز جمعه، بار دیگر حضور یکپارچه خود را در راهپیمایی روز قدس به نمایش خواهیم گذاشت. و با مشت‌های گره کرده شعار مرگ بـر آمریکا و مرگ بـر اسرائیل  سر داده و از آحاد مردم همیشه در صحنه و روزه‌دار دعوت می‌نمائیم با حضور قدرتمند خود در راهپیمائی روز جهانی قدس شرکت نموده و لرزه بر اندام پوشالی آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی بیاندازند و موجب دلگرمی و قوت قلب مبارزان فلسطینی باشند . و همچنین تلاشگران عرصه صنعت ایران اسلامی بعنوان سربازان خط مقدم جبهه اقتصادی ضمن محکوم کردن بدعهدی های امریکای جنایتکار و اذنابش، طبق حکم حکومتی و فرمان صریح مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) در روز 14 خرداد به سازمان انرژی انمی خواستار از سرگیری فعالیت این سازمان در راستای فرمایشات معظم له بوده و این را حق مسلم همه مردم ایران اسلامی میداند تا بتواند از ظرفیت نرژی صلح آمیز هسته ای برای ساختن ایران اسلامی بهره بگیرد.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 4048


tags
   خبر قسم        عکس قسم        سایر محتوا قسم        سازمان بسیج کارگری        استان ها        تهران        بیانیه سازمان        سازمان بسیج کارگری        روز قدس                            

مطالب مرتبط