رای به سایت :
228
محبوب
سازمان بسیج کارگری
پنجشنبه 04 بهمن 1397 -
برگزاری مراسم  محفل انس با قرآن کریم با خضور فرمانده سازمان بسیج کارگری تهران بزرگ
برگزاری مراسم محفل انس با قرآن کریم با خضور فرمانده سازمان بسیج کارگری تهران بزرگ

حوزه مقاومت بسیج 503 امام حسین (ع) صنایع دارویی به مناسبت ماه مبارک رمضان مراسم حفل انس با قران را در شرکت دارو پخش برگزار کرد
calendar
تاریخ : 1397/03/13 - 12:39
3
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از سازمان بسیج کارگری ،حوزه مقاومت بسیج 503 امام حسین (ع) صنایع دارویی به مناسبت ماه مبارک رمضان مراسم حفل انس با قران را در شرکت دارو پخش برگزار کرد.

فرمانده سازمان بسیج کارگری تهران بزرگ  سرهنگئ پاسدار وحید تیموری در این مراسم گفت : ما همه وظیقه داریم بعنوان یک وظیفه دینی و اسلامی که چنین محفل هایی باید تلاش کنیم و برگزار کنیم ایشان افزود همه این مشکلاتی که در سطح جامعه داریم بواسطه این است که فاصله گرفتیم  از قرآن و اهل بیت فاصله گرفتیم از ارش های دینی مون اگر جامعه سراسر قرانی باشد خیلی از مشکلات ما قابل حل است ولی متاسفانه ما راه را گم کردیم .این قرآن است که حلال مشکلات ماست قرآن یک چراغ راه هدایت است قرآن میتواند همه انسانها و جامعه بشری را به سعادت هدایت کند .

پاسدار وحید تموری  در پایان گفت : این محفل ها باید در همه مجموعه های کارگری برگزار شود و توسعه پیدا کند  . و باید بتوانیم بصورت جامع سبک زندگی اسلامی و قرآنی در جامعه و زندگی خودمان پیاده سازی کنیم و انتظار داریم هم خودمان و جامعه بسیج کارگری  در این راستا حرکت کند .


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 4048


tags
   خبر قسم        خبر قسم        سایر محتوا قسم        سازمان بسیج کارگری        استان ها        تهران        محفل انس با قرآن        سازمان بسیج کارگری                                    

مطالب مرتبط