رای به سایت :
228
محبوب
سازمان بسیج کارگری
پنجشنبه 04 بهمن 1397 -
بیانیه سازمان بسیج کارگری تهران بزرگ
بیانیه سازمان بسیج کارگری تهران بزرگ

بیانیه سازمان بسیج کارگری تهران بزرگ در محکوم کردن انتقال پایتخت رژیم جعلی صهیونیستی به قدس اشغالی
calendar
تاریخ : 1397/03/02 - 00:00
1
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از سازمان بسیج کارگری ،

بیانیه سازمان بسیج کارگری تهران بزرگ در محکوم کردن انتقال پایتخت رژیم جعلی صهیونیستی به قدس اشغالی

 

و سَیعلَمُ الّذینَ ظَلَموا أَی مَنقَلَبٍ ینقَلِبونَ

و آنان که ظلم و ستم کردند به زودی خواهند دانست که به چه کیفرگاهی باز می گردند. شعراء/ ﴿۲۲۷﴾

بار دیگر دست پلید کفر از آستین آمریکا بیرون آمد و با اعلام قدس شریف به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی احساسات میلیون ها انسان آزاده و مسلمان را جریحه دار کرد و البته خشم ونفرت همه آنان را دو چندان نمود .

رفتارهای اخیر ایالات متحده امریکا  بر علیه ملت فلسطین و سایر کشورهای محور مقاومت از جمله ایران عزیز که به واسطه رئیس جمهور گستاخ آن یعنی دونالد ترامپ صورت میگیرد نشانگر این موضوع است که امریکا هیچگاه قابل اعتماد نبوده ،نیست ونخواهد بود .

تصمیم تحریک آمیز و نابخردانه آمریکا نه تنها به صلح و ثبات این منطقه کمک نخواهد کرد بلکه ضمن رسواسازی نیّات شوم دولت آمریکا و بی اعتبار کردن بیشتر این کشور نزد آن دسته از طرف هایی که هنوز به بیطرفی این کشور در روند سراب گونه مذاکرات صلح باور دارند، باعث تحریک مسلمانان و شعله ور شدن انتفاضه جدید و تشدید تندروی و رفتارهای خشم آلود و خشونت آمیز بیشتر خواهد شد که مسئولیت آن متوجه دولت این کشور و رژیم صهیونیستی است.

مهمترین علّت بر هم خوردن ثبات و امنیت خاورمیانه تداوم اشغالگری و حمایت های جانبدارانه و بی دریغ دولت آمریکا از رژیم صهیونیستی و محروم ماندن ملت مظلوم فلسطین از حقوق اولیه خود در تشکیل دولت مستقل فلسطینی به پایتختی قدس شریف است که به رغم تلاش مذبوحانه آمریکا و متحدانش برای تحمیل راه حلی سازشکارانه، نه تنها حداقل آرزوهای ملت فلسطین در قالب قطعنامه های شورای امنیت و مجمع عمومی سازمان ملل تامین نشد، بلکه تداوم شهرک سازی و غصب اراضی بیشتر و هتک حرمت اماکن دینی در قدس شریف در سایه حمایت های آمریکا از این رژیم و بی تفاوتی مجامع و سازمانهای بین المللی، مردم فلسطین را از تحقق خواسته های برحق و مشروع شان بیش از پیش دور ساخت.

با عنایت به اینکه شهر قدس از نظر قطعنامه های سازمان ملل اراضی اشغال شده محسوب می گردد، اقدام آمریکا در به رسمیت شناختن این شهر بعنوان پایتخت رژیم اشغالگر قدس نقض آشکار قطعنامه های بین المللی محسوب می شود.

رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای (دامت برکاته) در خصوص اقدام اخیر امریکا می فرمایند :

"ادعای پایتختی قدس برای رژیم صهیونیستی  نشانه عجز است ."

به خدا قسم که این سخن عین واقعیت است .آمریکا تنها برای اینکه بتواند عمر کوتاه اسرائیل را کمی بیشتر دوام ببخشد دست به چنین کاری زده است . اما هم او بداند و هم سگ نگهبانش در منطقه بداند :رژیم صهیونیستی ۲۵ سال آینده را نخواهد دید .

ما کارگران و بسیجیان ایران اسلامی این اقدام آمریکا را به شدت محکوم کرده و اعلام میداریم تا آزادی کامل فلسطین از چنگال رژیم صهیونیستی و نابودی کامل این رژیم از پای نخواهیم نشست و تا آخرین قطره خونمان در جهت تحقق ظهور منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) و  آرمان فلسطین در مقابل دشمنان اسلام  خواهیم ایستاد .

والسلام علیک ورحمه الله وبرکاته


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 4048


tags
   خبر قسم        خبر قسم        سایر محتوا قسم        سازمان بسیج کارگری        استان ها        تهران        بیانیه سازمان        سازمان بسیج کارگری        محکومیت                            

مطالب مرتبط