رای به سایت :
228
محبوب
سازمان بسیج کارگری
پنجشنبه 04 بهمن 1397 -
محمد جواد اسکافی گفت :شرکت ایرانلت از قدیمی ترین مجموعه قطعه ساز ایران و با بیش از 56 سال سابقه بزرگ ترین تولید کننده انواع لنت های کفشکی ، دیسکی ولنت صفحه کلاژ در ایران می باشد
مصاحبه با مدیر عامل و عضو هیئت مدیره شرکت ایرانلنت

محمد جواد اسکافی گفت :شرکت ایرانلت از قدیمی ترین مجموعه قطعه ساز ایران و با بیش از 56 سال سابقه بزرگ ترین تولید کننده انواع لنت های کفشکی ، دیسکی ولنت صفحه کلاژ در ایران می باشد

مدیر عامل و عضو هیئت مدیره شرکت ایرانلنت گفت :محصولات داخلی شرکت های نظیر لنت ترمز ایران کاملا منطبق بر استاندارد های ملی ایران بوده و از نظر کیفیت برابر وحتی بالاتر از اکثر کالا های وارداتی می باشد .
calendar
تاریخ : 1397/02/16 - 13:30
2
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از سازمان بسیج کارگری ،

مهندس اسکافی در خصوص شرکت ایرانلنت گفت : این شرکت از قدیمی ترین مجموعه قطعه ساز ایران و با بیش از 56 سال سابقه بزرگ ترین تولید کننده انواع لنت های کفشکی ، دیسکی ولنت صفحه کلاژ در ایران می باشد که از سال 1341 تاسیس شد و از سال 1347 با همکاری شرکت تکستار آلمان شروع  تولید نموده است . مدیر عمل شرکت ایرانلت افزود : در سال های جنگ تنها تامین کننده لنت خودرو ها و تجهیزات خودرو های نظامی شرکت ایرانلنت بوده است .

ایشان در خصوص مشکلات و چالش های رو برو تولید گفت : با عدم حمایت دولت ها تعرفه لنت ظرف 12 سال از 85 درصد به 12 درصد کاهش پیدا کرد که بدینوسیله بازار داخل به فروشندگان خارجی تقدیم گردید . عدم حمایت سازمانهای دولتی ( نهاد ها ،وزارت خانه ها ،شهرداری ها و...) در استفاده از کالای داخلی عدم حمایت سیستم بانکی و تامین اجتماعی و عدم حمایت سازمان مالیاتی از تولید و همچنین لنت های قاچاق که از مبادی رسمی و غیر رسمی وارد کشور می گردد.  مشکلات و چالش های رو بروی ما در تولید است  .

 اقای مهندس اسکافی در پاسخ به اینکه محصولات شرکت از نظر کفیت در چه جایگاهی قرار دارد گفت :محصولات داخلی شرکت های نظیرلنت ترمز ایران کاملا منطبق بر استاندارد های ملی ایران بوده و از نظر کیفیت برابر وحتی بالاتر از اکثر کالا های وارداتی می باشد . مدیر عامل شرکت ایرانلنت افزود: برخی از وارد کنندگان در کارگاه های زیرزمینی لنت های تقلبی ایجاد و تحت پوشش شرکت تجاری معروف در بازار عرضه می کنند در حال حاضر تولید کنندگان داخلی قادر به تامیین بیش از نیاز داخلی کشور هستند اما حدود 65 درصد بازار در اختیار اجناس بعضا بی کیفیت وارداتی قرار دارد که همه آنها الزامات لازمه مالیاتی را نیز لحاظ نمی نمایند .

محمد جواد اسکافی همچنین در خصوص حمایت از کالای ایرانی گفت : اولین راهکار ممنوعیت  ورود کالا های مشابهه ساخت داخل و ارائه محصولات داخلی  با کیفیت مناسب  باعث رونق بازار خواهد بود و هچنین حمایت سیستم بانکی در تخصیص وام های ارزان قیمت در بخش تولید و حمایت سازما نها و نهاد های عمومی در خرید کالا های داخلی باعث رشد تولید و اشتغال می گردد

مدیرعامل شرکت ایرانلنت در پایان  افزود : در حال حاضر با تلاش مجموعه ایرانلنت  تولید شرکت به 32 درصد افزایش یاقته که کافی نمی باشد و ما در حال حاضر محصولات تولیدی شرکت را به کشور های همسایه افغانستان و عراق صادر میکنیم . 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 4048مطالب مرتبط